NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/22 - INFORMACJA W ZAKŁADCE REKRUTACJA 

Kontakty do nauczycieli nie będących wychowawcami grup.

Kontakty do pozostałych nauczycieli: 

Aleksandra Mazur  e - mail: stoklosa.aleksandra@gmail.com 

Aleksandra Zimoch e - mail: aleksandra.zimoch@op.pl

Bożena Pszczółka e - mail: bozenar68@vp.pl 

 

Ogłoszenie w związku z realizacją podstawy programowej 

Informujemy wszystkich rodziców, że podstawę programową wychowania przedszkolnego realizujemy poprzez tablicę wirtualną zwaną padlet, którą posiada każda grupa. 

 

PADLETY ROK SZKOLNY 2019/20

gr. Kłapouszki 2019/20 - https://padlet.com/martynamarek95/9zekn2op2js2

gr. Kangurki 2019/20- https://padlet.com/agnieszkachudzik/3rra41dzp0eg

gr. Króliczki 2019/20- https://padlet.com/ewelinamazur80/rsz6ojgu07c9

gr. Tygryski 2019/20- https://padlet.com/agarybnik/3mss69s1r8ek

gr. Kubusie 2019/20- https://padlet.com/joannakmiecik76/gk3g49vimtd2

gr. Sowy 2019/20- https://padlet.com/maluch0/thc0ocr2e5tm

( prosimy klinknąć na link)

W przypadku gdyby na tablicy nic się nie pojawiało prosimy o cierpliwość, gdyż tablica musi się załadować. Na tablicy będą umieszczane wszelkie informacje, zadania, ćwiczenia zw. z realizacją podstawy programowej na każdy dzień.  Zapewniamy Państwu możliwość konsultacji z nauczycielem za pośrednictwem poczty internetowej  ( e- mail podany w każdej grupie).

Publikacje dzieci w Wytryszku - magazyn dla dzieci 

Magazyn dla dzieci „Wytryszek” z Rybnika zachęca dzieci do wykonania prac plastycznych w formacie pionowym, płaskim. Prace będą opublikowane w formie czarno- białej w letnim numerze magazynu

Magazyn umieszcza zazwyczaj krótkie informacje o autorach, prosimy zatem o podanie imienia i nazwiska dziecka, wiek,oraz jego zainteresowania. Rysunki mogą dotyczyć dowolnej tematyki. Inicjatywa dotyczy promowania twórczości dziecięcej w bezpłatnym magazynie „Wytryszek”, który dostępny jest do wzięcia w miejscach kulturalnych, a także drogą pocztową.

 

Prace można wykonać także do wybranego wiersza. Osoby zainteresowane stworzeniem rysunku do wiersza proszone są o kontakt mailowy w celu ich przesłania.

 Kontakt mailowy:

agnieszka.chudzik@op.pl lub aleksandra.zimoch@op.pl

Wszystkie prace oraz propozycje prosimy przynosić do 9 marca do p. Agnieszki Chudzik lub p. Aleksandry Zimoch.

 

 

 

Ogłoszenie dla chętnych 

OGŁOSZENIE  ( z wyd. św. Macieja Apostoła )

"NIEUSTAJĄCY  KONKURS   PLASTYCZNY

"Zapraszamy do przysyłania prac plastycznych własnego autorstwa. Mogą to być różne techniki plastyczne, np. akwarela, rysunek ołówkiem, kolaż. Nie narzucamy co prawda tematyki prac, bo oprócz tematów religijnych mogą to być również pejzaże, portrety, wątki marynistyczne i inne, ale chętnie przyjmiemy prace odpowiadające aktualnym wydarzeniom w życiu Kościoła katolickiego (np. rok 2020 jest rokiem św. Jana Pawła II, rokiem beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, rokiem Eucharystii).  Wasze prace będziemy nie tylko zamieszczać na tej stronie, nagradzać ciekawymi nagrodami książkowymi i albumowymi, ale także wykorzystamy je w naszych publikacjach, np. na okładkach wydawanych przez nas książek, na pocztówkach"

DO KONKURSU PLASTYCZNEGO ZAPROSIĆ PORA 
I JUNIORA, I SENIORA!"
 
Jeśli ktoś z państwa chce zatem stworzyć pracę plastyczną z dzieckiem ( musi być płaska format A4 w pionie)  albo samemu, zachęcam. Prace dzieci przynosimy p. Agnieszce Chudzik - gr. Kangurki wraz danymi dziecka oraz zgodą na jej publikacje od rodziców/ opiekunów. Nadmieniam również, że 2 prace naszych przedszkolaków stały się już okładką książki o zasięgu międzynarodowym w książce pt " Kraina Najdroższa-  ( patrz zdjęcie ) link http://wydawnictwomacieja.blogspot.com/p/ksiegarnia-czyli.html
termin: na biążo albowiem wydawca nie ustalił terminu 
 
Serdecznie zapraszamy
 
2018-05-25

Informacja dla rodziców w sprawie RODO 

Archiwum

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Katowicach