Rektrutacja uzupełniająca - informacje oraz terminy w zakładce "Rekrutacja"

Jubileuszowa XV edycja BIEGU WIOSNY już 15 maja!

W ramach imprezy odbędą się biegi dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do 1000 m i bieg na dystansie 5 km dla młodzieży od 16 roku życia oraz dorosłych. Impreza tradycyjnie odbędzie się na boiskach piłkarskich obok kąpieliska RUDA. Bieg będzie wliczany do klasyfikacji Biegowego Grand Prix Rybnika oraz Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2022!

 szczegóły pod linkiem https://mosir.rybnik.pl/o-nas/aktualnosci/aktualnosc/xv-bieg-wiosny

Leży Ci na sercu los uchodźców z Ukrainy, którzy uciekając przed grozą wojny, znaleźli bezpieczne schronienie w Rybniku? Chcesz pomóc, a nie wiesz jak to zrobić? Myślisz o wolontariacie? Możesz zaoferować dach nad głową albo pracę?

Szkoły w Rybniku będą przyjmować dzieci uchodźców z Ukrainy. 

Школи в Рибнику прийматимуть дітей біженців з України.

INFORMACJE PONIŻEJ W PLIKACH W JĘZYKU POLSKIM ORAZ UKRAIŃSKIM 

rtf
plik rtf - 84 KB
rtf
plik rtf - 70.3 KB

Podajemy państwu maile do wychowawców grup oraz pozostałych nauczycieli. Informujemy, że wszelkie pytania można kierować do wychowawców grup poprzez maila

gr. Kłapouszki - wych. Joanna Kmiecik - Klapouszki.2021@gmail.com

gr. Kangurki - wych. Aleksandra Mazur - przedszkole.olamazur@gmail.com

gr. Króliczki - wych. Joanna Szymura - joanna.szymura@op.pl

gr. Tygryski - wych. Martyna Marek - martyna.marek95@onet.pl

gr. Kubusie - wych. Agnieszka Chudzik - agnieszka.chudzik@op.pl

gr. Sowy - wych. Ewelina Mazur - ewelina.mazur80@gmail.com

Pozostale maile nauczycieli:

Bożena Pszczółka - bozenar68@vp.pl

Katarzyna Dudek - p41.katarzyna.dudek@gmail.com

Tatiana Badaczewska -p41.tatiana.badaczewska@gmail.com

 

Kontakty do nauczycieli nie będących wychowawcami grup.

Kontakty do pozostałych nauczycieli: 

Aleksandra Mazur  e - mail: stoklosa.aleksandra@gmail.com 

Aleksandra Zimoch e - mail: aleksandra.zimoch@op.pl

Bożena Pszczółka e - mail: bozenar68@vp.pl 

 

2018-05-25

Informacja dla rodziców w sprawie RODO 

Archiwum

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Katowicach